המלצות

פניתי ל-א.ג.פ עיצוב אתרים כדי לעצב ולפתח אתר עבור מותג חדש שהשקנו.  הצוות סיפק את התוצר המובטח בתוך מסגרת הזמן שהבטיח, תופעה נדירה בעולם של מפתחי האתרים. כמו כן הם היו קשובים ביותר ונענו לבקשות, ביצעו את כל ההתאמות שהיינו צריכים ודאגו להכול ללא היסוס, תוך שהם נותנים מעל ומעבר. כל כך התרשמנו מהיכולות שלהם וממוסר העבודה שלהם, שחזרנו לקבל שירות חדש: קמפיין מתמשך של מדיה חברתית ופיתוח מותג כדי לבנות את המודעות למותג שלנו ואת נוכחותנו המקוונת. אני מצפה להמשך מערכת היחסים עם הצוות של א.ג.פ עיצוב אתרים.

 

Kenneth Deutsch

Fortune Wigs Inc.

Kim Alexis Hair

 

Lainey Joy

Fly to Peace

 

היה לנו דדליין צפוף לעצב מחדש את האתר שלנו ואלכס וגילה הצליחו לסיים את הפרויקט בזמן, אפילו אם לא הייתה לנו פגישה כמו שצריך, ודנו בפרויקט בטלפון ובאמצעות המייל.  אין לי מילים להודות להם על עבודתם הקשה ומקצועיותם. האתר שלנו היה זמין ברשת ובמכשירים ניידים תוך פחות משבוע!

 

Dana Constante

Encotone Ltd

 

אני נמצא בתהליך של עבודה עם אלכס וגילה בשביל המדיה החברתית שלי.  הם מנהלים לי את דף הפייסבוק שלי ויוצרים קמפיינים. אני כבר ראיתי תוצאות נהדרות ומצפה להמשך ההצלחה שלנו.

 

Frida Fisher

Ulpan Israeli Hebrew Courses

העבודה עם AGP הוציאה את כל המתח מלהתחיל את האתר של הארגון שלי. קל ליצור עמם קשר, הם מעצבים מעולים ומקצועיים מאוד. א.ג.פ לקחו את האתגרים שהצבתי בפניהם ורצו איתם, כך שהתקבלה תוצאה שאני אוהב.

 

AGP עיצוב אתרים עזרו לנו לספר לעולם על העסק החדש שלנו. בעינינו הם היו קשובים, נענים ומסורים, ובעלי נחישות להתגבר על אתגרים. הם נתנו לנו עצות טובות והבינו וקיבלו את הרעיונות והדרישות שלנו  כדי ליצור את האתר שהיינו צריכים.  המשוב מהקוחות הפוטנציאליים שלנו היה חיובי מאוד, ואנו מצפים לעבוד עמם שוב ככל שהעסק שלנו והנוכחות שלנו ברשת יגדלו.

 

Danielle Nagler

Adaptable Tools